[vc_row][vc_column][vc_column_text]Su arıtma sistemleri sağlığı açısından öncelikli olarak kendisine güven vermelidir. Bu nedenle bilinen ve dünya standartlarında su arıtma cihazları kullanılması ailenizin sağlığı açısından büyük önem taşır. Peki su arıtma cihazlarının iyi ve kaliteli olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Kullanmayı düşündüğünüz su arıtma cihazlarını öncelikli olarak iyi bir şekilde araştırmalısınız. Araştırmalarınızda ilk olarak ilgili su arıtma cihazının çeşitli sağlık ve kalite belgelerine sahip olup olmadığına bakın. Sonrasında bu belgelerin geçerlilik tarihlerini kontrol etmelisiniz. Bu kontroller sanıldığı gibi zor değil sadece İnternet siteleri üzerinden kayıtlı belgelerine bakmak geçeceğiniz ilk aşama olmalıdır.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”20660″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]

Su Arıtma cihazları ne kadar Sağlıklı

Su arıtma cihazları içinde bulunan filtrelere göre farklılıklar gösterir. Alacağınız su arıtma sistemi yetkilileri size düşündüğünüz paraya uygun herhangi bir cihaz tavsiye ediyorsa dikkat etmelisiniz. Çünkü bulunduğunuz konuma ve bölgeye göre su arıtma sisteminizin değişebileceğini unutmayın. Şebeke suyunun nereden geldiği arıtma sisteminin kurulumunda büyük değişiklikler gerektirir. Peki su arıtma sistemleri sağlığı denilince ne anlamalıyız?

-Filtrelerin ömürleri oldukça önemlidir. Ömrünü doldurmuş olan filtreler kesinlikle size ve ailenize yarar sağlamaz.

-Filtre ömürlerini su arıtma cihazını almadan önce sormalısınız. Aksi halde giriş maliyeti düşük olsa dahi filtre değişim zamanları kısa olduğu için zarar edebilirsiniz.

-Kullanılan filtrelerin içerisinde kullanılan malzemeler sağlık standartlarına uygun olmalıdır. Aksi halde kalitesiz malzemelerden üretilmiş filtreler piyasada bulunmakta ve sağlıksız koşullarda üretilmektedir

-Boğaziçi su arıtma cihazları içerisinde kullanılan tüm filtreler orijinal ve dünya standartlarına uygundur. Bu nedenle su arıtma sistemleri sağlığı açısından düşünmeden alabileceğiniz tek markadır. Bu konuda ayrıntılı bilgileri sitemizde bulunan telefon numaralarını arayarak kolaylıkla edinebilirsiniz.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Su Arıtma Cihazları Nasıl Çalışır?

Su arıtma cihazları tüm enerjisini şebeke hattına bağlı olarak değişen su basıncından alır. Bu nedenle bazı markalarda bu basınca bağlı olarak suyun kalitesi ve içimi değişir. Bu basınç sisteminden etkilenmeyen arıtma cihazlarını kullanmanızda yarar var. Evinizin mutfağına ek bir musluk ile kolaylıkla bağlanabilir.Ayrıca bu bağlantı sistemlerinin kurulması da ilgili su arıtma cihazı tedarikçileri tarafından mutfağınıza hiç bir şekilde zarar vermeden yapılmaktadır.

Su arıtma sistemleri ile ilgili tüm bilgileri internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz.[/vc_column_text][vc_zigzag][vc_column_text]Konuyla alakalı “İyi bir su arıtma cihazı nasıl olmalı?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için Buraya tıklayınız

Güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Arıtma cihazları için online mağazamızı ziyaret edin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir Yorum Bırakın