MARDİN MİDYAT SU ARITMA SERVİSİ

Mardin’in Midyat ilçesinde hizmet veren Boğaziçi su Midyat Su Arıtma Servisi, su arıtma sistemlerindeki sorunlarınıza hem etkili hem de kalıcı çözümler sunmaktadır. Bu sayede kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen ve gelişen firmamız, son teknolojik ürünler kullanmaya özen göstermektedir. Su arıtma sistemlerinizde meydana gelebilecek tüm sorunlarınıza uygun çözümler üretmekte ve bakımını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Uzun ömürlü ve sağlam hizmeti sayesinde piyasasının tercih edilen markalarında biri olmayı başarmıştır. Bu tercihinize layık olmak amacıyla, etkili hizmetinin yanında ekonomik çözümler sunmakta ve bütçenize katkı sağlamayı da hedeflemektedir. Sahip olduğu kalite standardı belgeleri ile sizlerin sağlığına verdiği değeri kanıtlayan firmamız, haftanın her günü, 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Beklenmeyen anlarda ihtiyaç duyabileceğiniz servisimize, merkez hatlarımız olan 0212 664 88 30 ve 0552 502 20 22 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

En sağlıklı, kullanım ya da içme suyu elde etmek için en doğru cihazı seçmenin yanında; özellikle bu sistemlerin sağlıklı çalışabilmesi ve uzun ömürlü olabilmesi için cihazın takibini yapabilecek bir firma seçmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Midyat su arıtma servisi olarak firmamızın uzman kadrosu ile bu takibi sistematik bir şekilde yapmaktayız.

Boğaziçi su Midyat su arıtma servisi olarak su arıtma cihazları satışı, satış sonrası kurulum ve teknik destek ile yanınızdayız. Ayrıca filtre değişimleri, su arıtma cihazlarınızın periyodik bakımlarını; uygun fiyat – kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli İstanbul halkına sunmaktayız.

Midyat Su Arıtma Servisi

Midyat su arıtma servisi ile berrak şeffaf sade lezzetli sulara ulaşmak mümkün. Periyodik sistemli işleyen blok filtre ve karbon filtrelerimiz ile damak zevkinize uygun temiz sulara ulaşabilirsiniz. Midyat; özellikle Acırlı Mahallesi, Adaklı Mahallesi, Akçakaya Mahallesi’nde su arıtma servisi hizmetimiz vardır. Ayrıca Altıntaş Mahallesi, Anıtlı Mahallesi, Bağlar Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun yanında Bağlarbaşı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Bardakçı Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimizi yönlendirmekteyiz. Ayrıca Barıştepe Mahallesi, Başyurt Mahallesi, Bethkustan Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimizi yönlendiriyoruz. Bunun yanında Budaklı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çaldere Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmeti veriyoruz. Ayrıca Çalpınar Mahallesi, Çamyurt Mahallesi, Çandarlı Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmeti sunuyoruz. Bunun yanında Çavuşlu Mahallesi, Çayırlı Mahallesi, Danışman Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Doğançay Mahallesi, Doğanyazı Mahallesi, Dolunay Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz vardır.

Bunun yanında Düzgeçit Mahallesi, Düzoba Mahallesi, Eğlence Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca Elbeğendi Mahallesi, Erişti Mahallesi, Gelinkaya Mahallesi’nde de su arıtma servisi olarak yardımcı oluyoruz. Gölcük Mahallesi, Gülgöze Mahallesi, Gülveren Mahallesi, Güngören Mahallesi, Güven Mahallesi, Hanlar Mahallesi, Harmanlı Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İkizdere Mahallesi, İzbırak Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Kayalar Mahallesi, Kayalıpınar Mahallesi, Kutlubey Mahallesi, Mercimekli Mahallesi, Narlı Mahallesi, Ortaca Mahallesi, Ortaçarşı Mahallesi, Oyuklu Mahallesi, Pelitli Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sarıköy Mahallesi, Seyitler Mahallesi, Sivrice Mahallesi, Söğütlü Mahallesi, Şenköy Mahallesi, Taşlıburç Mahallesi, Tepeli Mahallesi, Toptepe Mahallesi, Tulgalı Mahallesi, Ulucami Mahallesi, Üçağıl Mahallesi, Yayvantepe Mahallesi, Yemişli Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yeşilöz Mahallesi, Yolbaşı Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuvalı Mahallesi ve Ziyaret Mahallesi olarak ayrılmaktadır. Midyat su arıtma servisi olarak tüm mahallelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

YÖNLENDİRMELER
SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?
Bizi aşağıdaki yöntemlerden herhangi birine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Simgeye tıklayarak bağlantıyı açabilirsiniz.
NEDEN BOĞAZİÇİ SU ARITMA SERVİSİ
HİZMETLER
Boğaziçi Su Arıtma Servisi olarak sizlere şu hizmetleri sunmaktayız.
NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?

Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre size en yakın Yetkili Teknik Servis aracımız yola çıkar ve ilgili sorunu düzeltmek için tam olması gereken zamanda orada olur.

MERKEZ KONUMUMUZ