DİYARBAKIR SUR SU ARITMA SERVİSİ
YÖNLENDİRMELER

14 yıllık tecrübemiz ve uzman teknik servis ekibimizle Boğaziçi Sur su arıtma servisi olarak Diyarbakır Sur ilçesi ve civarında her marka su arıtma cihazları için filtre değişim ve özel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Boğaziçi su olarak Tüm su arıtma cihazlarınızın teknik servis hizmeti, filtre değişimi, bakım ve tamirat işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Genel olarak su arıtma cihazlarında meydana gelen arızalar olan su kaçırma arızaları, kovan arızaları, pompa arızaları, atık su sistemi arızaları gibi konularda teknik servis ekibimiz size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Her marka su arıtma cihazının filtre değişimi işlemlerini özenle yapmaktayız. Uzman teknik ekibimiz tarafından her marka su arıtma cihazının filtre değişim işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Tüm filtre değişim işlemlerimizde, değişim yapılan su arıtma markasına ait orijinal ithal filtreler kullanılmaktadır.

Siz de evinizde en sağlıklı suyu tüketmek istiyorsanız Sur su arıtma servisi size bir telefon kadar yakın. Sur su arıtma servisi cihaz satış ve satış sonrası teknik destek, filtre değişimleri ve periyodik bakımlar konunda da yanınızda. Boğaziçi su Sur su arıtma servisi özellikle Abdaldede Mahallesi, Ağaçlıdere Mahallesi, Alabal Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz vardır. Ayrıca Alcık Mahallesi, Ali Paşa Mahallesi, Alibardak Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun yanında Arpaderesi Mahallesi, Bağpınar Mahallesi, Bahçecik Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimizi yönlendirmekteyiz. Ayrıca Baroğlu Mahallesi, Beybulak Mahallesi, Bostanpınar Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmeti yönlendiriyoruz. Bunun yanında Bozdemir Mahallesi, Büyükakören Mahallesi, Büyükkadı Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimizi yönlendirmekteyiz. Ayrıca Cami Kebir Mahallesi, Cami Nebi Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimizi sunmaktayız. Bunun yanında Cemal Yılmaz Mahallesi, Cevat Paşa Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmeti vermekteyiz.

Sur Su Arıtma Servisi

Ayrıca Çataksu Mahallesi, Çelikli Mahallesi, Çubuklu Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun yanında Dabanoğlu Mahallesi, Dervişhasan Mahallesi, Dicle Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz bulunur. Ayrıca Doğanlı Mahallesi, Doğu Çanakçı Mahallesi, Dumrul Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun yanında Erimli Mahallesi, Eryolu Mahallesi, Esenbağ Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimizi yönlendirmekteyiz. Ayrıca Fatihpaşa Mahallesi, Fidanlar Mahallesi, Gencan Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz vardır. Bunun yanında Gölpınar Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Hacıosman Mahallesi, Harmanlar Mahallesi, Hasırlı Mahallesi, Havacılar Mahallesi, Hızır İlyas Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Kabasakal Mahallesi, Kapaklıpınar Mahallesi, Karabaş Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karaçalı Mahallesi, Karaçimen Mahallesi, Kardeşler Mahallesi, Karpuzlu Mahallesi, Karpuztepe Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kavaklıbağ Mahallesi, Kayayolu Mahallesi, Kengerli Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimiz bulunmaktadır.

Bunun yanında Kervanpınar Mahallesi, Kırmasırt Mahallesi, Kıtılbıl Mahallesi, Konacık Mahallesi, Koyungüden Mahallesi, Kozan Mahallesi, Köprübaşı Mahallesi, Köşk Mahallesi, Kumluçat Mahallesi, Kumrucak Mahallesi, Kuşburnu Mahallesi, Kuşlukbağı Mahallesi, Küçükakören Mahallesi, Küçükkadı Mahallesi, Lalebey Mahallesi, Melikahmet Mahallesi, Mermer Mahallesi, Mermeri Mahallesi, Nefirtaş Mahallesi, Özekli Mahallesi, Pınardüzü Mahallesi, Sağdıçlı Mahallesi, Sapanca Mahallesi, Sarıkamış Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Sarıyazma Mahallesi, Sati Mahallesi, Savaş Mahallesi, Sayarlar Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Süleyman Nazif Mahallesi, Süngüler Mahallesi, Tanoğlu Mahallesi, Tezgeçer Mahallesi, Yarımca Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yenievler Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilli Mahallesi, Yeşilvadi Mahallesi, Yiğitçavuş Mahallesi, Yukarıkılıçtaşı Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi ve Ziyaret Mahallelerinin tamamında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Boğaziçi su Sur su arıtma servisi olarak özellikle satış, teknik destek ve periyodik bakımlarınız için size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca diğer tüm markaların su arıtma servisi söz konusu olduğunda da servis işlemleri yapılmaktadır.

SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?
Bizi aşağıdaki yöntemlerden herhangi birine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Simgeye tıklayarak bağlantıyı açabilirsiniz.
NEDEN BOĞAZİÇİ SU ARITMA SERVİSİ
HİZMETLER
Boğaziçi Su Arıtma Servisi olarak sizlere şu hizmetleri sunmaktayız.
NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?

Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre size en yakın Yetkili Teknik Servis aracımız yola çıkar ve ilgili sorunu düzeltmek için tam olması gereken zamanda orada olur.

MERKEZ KONUMUMUZ