[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”20622″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]İnsanların olmazsa olmazı suyun önemi oldukça büyüktür. Önemli bir sıvı olan suyun sağlıklı ve temiz olması da bir o kadar önemlidir. En iyi su arıtma cihazı için araştırma yaparak suyu oldukça sağlıklı bir hale getirmek mümkündür. Yapmanız gereken marka değeri olan ve suyu dünya standartlarında içilebilir bir hale getiren bir su arıtma cihazı almaktır.

Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte sanayinin de gelişmesi çevreye verilen zararın artmasına neden olmuştur. Özellikle temiz su kaynaklarının bu durumdan oldukça büyük bir şekilde etkilenmektedir. Bu nedenle evinize gelen suyun ne kadar sağlıklı olacağı bir soru işaretidir. Ailemizin özellikle çocuklarımızın kaliteli su içebilmesi için elimizden geleni kendi imkanlarımız ile yapmamız gerekir. Peki iyi bir su arıtma cihazı nasıl bulunur?

Aileler öncelikli olarak hazır sulara yönelerek daha uygun fiyatta ve daha iyi su tükettiklerini düşünmektedirler. Ancak yapılan araştırmalar bu suların göründüğü kadar masum olmadığını kanıtlar niteliktedir. İçerisinde bulunan küçük plastik parçacıkları zaman içinde geri dönülemez sorunlara yol açabiliyor. Plastik kaplarda satılan bu hazır suları almak yerine oldukça kaliteli filtrelere sahip olan su arıtma sistemleri satın alabilirsiniz.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”20616″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]

Sİze uygun su arıtma cihazı nasıl seçilmelidir

Su arıtma sistemi almadan önce nasıl kullanmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Sizin karşınıza çıkacak olan seçenekler ise sebil ve tezgah altı modelleridir. Mutfağınızın tezgahının altına küçük ve oldukça kullanışlı bir tank sayesinde sürekli temiz suyunuz hazır olacak. Ayrıca bu su oldukça uygun maliyette hazırlandığı için içmenin yanında yemek ve çaylarınız da bu suyu hiç düşünmeden kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tankın kapasitesini de evinizde kullandığınız suyun miktarına göre ayarlayabilirsiniz. Aile birey sayınıza göre 200 litrelik ya da 400 litrelik tankları kullanabilirsiniz.

Su arıtma cihazları çalışması sırasında ihtiyacı olan enerjiyi evinizin şebeke su basıncından alır. Bu basınç değeri uygun değerlerde olduğu sürece suyunuzun uygun şekilde arıtıldığından emin olabilirsiniz. Ancak apartman dairelerinde suyun kullanım yoğunluğuna göre suyun basınç değeri değişkenlik gösterir. Bu nedenle evinize alacağınız su arıtma cihazında böyle durumlarda basınç ayarı yapan bir sisteme sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Su arıtma cihazını sizin için araştırmayı yapan Boğaziçi Su Arıtmadan alabilirsiniz[/vc_column_text][vc_column_text]Konuyla alakalı “Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gerekenler” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için Buraya tıklayınız

Güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Arıtma cihazları için online mağazamızı ziyaret edin.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir Yorum Bırakın