SU ARITMA CİHAZI BAKIMI
Su Arıtma Cihazı Bakımı yapılması gerektiğinde burası tek adresiniz. Arıtma cihazınızın bakım zamanı mı geldi, arıtma cihazınız mı arızalandı yoksa evden taşındığınız* için arıtmanızı yeniden mi kurmak istiyorsunuz. Hemen formu doldurun hemen gelelim. Çünkü ücretsiz servis! Bitti mi; hayır bitmedi! Yalnızca değişen parça kadar ücret ödeyin. Su Arıtma Cihazı Bakımı için formun altında yer alan soru cevaplardan pratik bilgiler alabilirsiniz.
MERAK ETTİKLERİNİZ
Servisimiz kesinlikle Boğaziçi Su Arıtma farkıyla ücretsizdir. Tüm servis firmaları Ortalama 70 TL servis ücreti isterken, bizler bu ücreti asla talep etmemekteyiz. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla servisimizi çağırabilir, bilgilendirilebilir veya işlem yapılmasını* talep edebilirsiniz.

Boğaziçi Su Arıtma oluşturduğu lider marka cihazları, alanındaki engin tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal satış ağı uluslararası rekabet hedefi ile Türkiye ekonomisinin en güçlü firmaları arasındadır. Buna bağlı olarak Boğaziçi su arıtma, kuruluşundan itibaren ödün vermediği kurumsal etik değerleri, tüm ürün ve hizmetlerinde uyguladığı üstün kalite ilkesi ve insana yatırım politikası ile güven ve saygınlığın simgesi olmuştur.

 
NE KADAR ÖDEYECEĞİM?
Adım 1 / 2
$ 0.00