Su Arıtma Cihazı Bakımı

Su Arıtma Cihazı Bakımı yapılması gerektiğinde burası tek adresiniz. Arıtma cihazınızın bakım zamanı mı geldi, arıtma cihazınız mı arızalandı yoksa evden taşındığınız* için arıtmanızı yeniden mi kurmak istiyorsunuz. Hemen formu doldurun hemen gelelim. Çünkü ücretsiz servis! Bitti mi; hayır bitmedi! Yalnızca değişen parça kadar ücret ödeyin. Su Arıtma Cihazı Bakımı için formun altında yer alan soru cevaplardan pratik bilgiler alabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Servisimiz kesinlikle Boğaziçi Su Arıtma farkıyla ücretsizdir. Tüm servis firmaları Ortalama 70 TL servis ücreti isterken, bizler bu ücreti asla talep etmemekteyiz. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla servisimizi çağırabilir, bilgilendirilebilir veya işlem yapılmasını* talep edebilirsiniz.

Boğaziçi Su Arıtma oluşturduğu lider marka cihazları, alanındaki engin tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal satış ağı uluslararası rekabet hedefi ile Türkiye ekonomisinin en güçlü firmaları arasındadır. Buna bağlı olarak Boğaziçi su arıtma, kuruluşundan itibaren ödün vermediği kurumsal etik değerleri, tüm ürün ve hizmetlerinde uyguladığı üstün kalite ilkesi ve insana yatırım politikası ile güven ve saygınlığın simgesi olmuştur.

Başlangıç

Bizlere bildirim bırakır bırakmaz, sizlere geri dönüş yaparız. Hemen ardından yaptığımız geri dönüş neticesinde sizin müsait olma durumunuza ve servis ekiplerimizin saatlerine göre ayarlama yaparız. Bu ayarlama işlemi (özel durumlar hariç) gün içerisinde veya sonraki günde işlem yapılacak şekilde ayarlanır.

Servis

Servisimiz servis ücreti almadan, gerekli cihaz kontrollerini sağlar ve sizleri bilgilendirir. Bu bilgilendirme sonucunda değişmesini istediğiniz filtre, parça veya cihaz konumu olursa sizlere çıkan maaliyeti bildirir. Bu bildirim size uygun olduğu taktirde işlem gerçekleştirilir. İşlem sonunda konuşulan maaliyet tahsil edilir.

Step 1 of 2
$ 0.00
mineralfiltre post karbon filtre blok karbon filtre gac karbon filtre sediment filtre aritma filtre ozellikleri ariza kaydi bildirimi aritma servis bolgeleri oneri sikayet sayfasi yorum ve degerlendirme bizi degerlendirin calisan degerlendirme bayilik basvuru formu su aritmakim yasallari su aritma mineralleri birimlerimiz blog yazilari neden bogazici su aritma online odeme hizmetlerimiz su aritma sisteminedir su aritma cihazi nasil temizlenir su aritma cihazlarin bakimi ne siklikla ve nasil yapilmalidir referanslarimiz magaza bogazici aritma sikca sorulan sorular membran koruyucu silifoz filtre aritma bilgi kutuphanesi aritmaci rehberi servis formu hakkimizda urun takibi iletisim hediye filtre site haritasi insan kaynaklari odeme bildirimi teslimat kosullari iptal ve iadesartlari mesafeli satis sozlesmesi aritma bakimi