YORUM SAYFASI

Boğaziçi Su Arıtma Yorum ve Değerlendirme sayfasında yer almaktasınız. Türkiye’nin en iyi arıtma şirketi olarak müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vermek hedefimizdir.

Hizmetimizle ilgili yorumlarınız ile
siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde ele almaya özen göstermekteyiz. Bu nedenle aşağıdaki alanı doldurarak bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Bizlere ilettiğiniz yorumlarınız hizmet kalitemizin arttırılması yönünde önemli derece faydalar sağlayacaktır. Bunun için bu değerlendirme direkt olarak olumlu yönde siz değerli müşterilerimiz için oldukça yarar sağlayacaktır.

Hizmetimizle ilgili yapılan bu yorum ve değerlendirmeler aynı zamanda sizin gibi diğer değerli müşterilerimizin de bilgilendirilmesi konusunda faydalı olacaktır.

Boğaziçi Su Arıtma Yorum ve Değerlendirme sayfasında Hem servisimiz, hem cihazlarımız, hem çalışanlarımız için yapacağınız bu değerlendirmede verileriniz asla üçüncü şahıslara iletilmeyecektir.

Genel değerlendirme sayfamıza dönmek için buraya tıklayınız.

Bizleri instagram hesabımızda yorumlamak için buraya tıklayınız.

5 2 değerlendirme
Derecelendirme
guest

5 Yorum
En çok oylanan
En Yeni Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Muhammed Yasir Karaynir
Yönetici
2 yıl önce

Selamün Aleyküm

Yusuf
Yusuf
Yanıtla  Muhammed Yasir Karaynir
9 ay önce

Aleyküm selam

Nevzat DEMİRCİ
Nevzat DEMİRCİ
2 yıl önce

Cihazımızın bakımlarını kısa sürede kaliteli bir şekilde değiştirdi. Teşekkürler Ömer Arslan.

Halime çaylı
Halime çaylı
1 yıl önce
Derecelendirme :
     

Başka bir marka su aritma cihazımız olmasına rağmen, hızlı bir şekilde gelip sorunumuzu giderdiginiz için çok teşekkür ederim.
Çok memnun kaldık.

Sait akbulut
Sait akbulut
10 ay önce
Derecelendirme :
     

Teknik servise gelen Hasan çakar kardeşten çok memnun kaldık elinesağlık çok teşekkür ederiz.

mineralfiltre post karbon filtre blok karbon filtre gac karbon filtre sediment filtre aritma filtre ozellikleri ariza kaydi bildirimi aritma servis bolgeleri oneri sikayet sayfasi yorum ve degerlendirme bizi degerlendirin calisan degerlendirme bayilik basvuru formu su aritmakim yasallari su aritma mineralleri birimlerimiz blog yazilari neden bogazici su aritma online odeme hizmetlerimiz su aritma sisteminedir su aritma cihazi nasil temizlenir su aritma cihazlarin bakimi ne siklikla ve nasil yapilmalidir referanslarimiz magaza bogazici aritma sikca sorulan sorular membran koruyucu silifoz filtre aritma bilgi kutuphanesi aritmaci rehberi servis formu hakkimizda urun takibi iletisim hediye filtre site haritasi insan kaynaklari odeme bildirimi teslimat kosullari iptal ve iadesartlari mesafeli satis sozlesmesi aritma bakimi
5
0
Yorum yapmak ister misiniz?x