İSTANBUL SARIYER SU ARITMA SERVİSİ

Kullanıcıların evlerinde veya iş yerlerinde temiz su ihtiyacını karşılamak için tasarlanan su arıtma cihazları hayatımızın her alanına girmiştir. Sürekli gelişen bir sektör olmaya devam etmektedir. İnsanlarımızın temiz ve taze suyu sürekli evlerinde hazır bir halde kullanabilecekleri bu cihazlar mutfaklarımızı süslemeye başlamıştır. Firmamızda birçok il ve ilçede faaliyet gösteren Boğaziçi su Sarıyer Su Arıtma ürünlerinin servisliğini, Yedek parça teminini ve satışını yapan bir firmadır.

Boğaziçi su Sarıyer su arıtma servisi olarak hizmetlerimiz su arıtma cihazı satışı, satış sonrasında teknik destek, filtre değişimleri, su arıtma cihazlarınızın periyodik bakımlarını uygun fiyata kaliteli şekilde yapmaktayız. Ayrıca Boğaziçi su Sarıyer su arıtma servisi olarak Sarıyer’de ; Özellikle Ayazağa Mahallesi, Baltalimanı Mahallesi, Bahçeköy Mahallesi, Bahçeköy Kemer Mahallesinde de servisimiz vardır. Ayrıca Bahçeköy Yenimahalle, Büyükdere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Emirgan Mahallesinde de servis hizmeti veriyoruz. Bunun yanında Çayırbaşı Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Demirciköy Mahallesi, Derbent Mahallesine de servis yönlendiriyoruz. Ayrıca Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, Garipçe Mahallesine de servis hizmetimizi yönlendirmekteyiz. Bunun yanında Gümüşdere Mahallesi, Huzur Mahallesi, İstinye Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesine de servis hizmeti sağlamaktayız.

SARIYER SU ARITMA SERVİSİ

Özellikle Kısırkaya Mahallesi, Kilyos Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Kocataş Mahallesi’ne su arıtma servisi yönlendiriyoruz. Bunun yanında Maden Mahallesi, Maslak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Pınar Mahallesi’ne su arıtma servisi teknisyenlerimizi gönderiyoruz. Ayrıca Poligon Mahallesi, PTT Evleri Mahallesi, Reşitpaşa Mahallesi, Rumelifeneri Mahallesi, Rumelihisarı Mahallesi, Rumelikavağı Mahallesi, Tarabya Mahallesi, Uskumruköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yenimahalle, Zekeriyaköy Mahallesi’ne ve Boyacıköy, Hacıosman, Kefeliköy semtlerinin tamamına su arıtma servisi hizmet vermekteyiz.  Boğaziçi su arıtma cihazı servisi olarak satış, teknik destek ve periyodik bakımlarınız için size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca diğer tüm markaların su arıtma servisi söz konusu olduğunda da servis işlemleri yapılmaktadır.

YÖNLENDİRMELER
SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?
Bizi aşağıdaki yöntemlerden herhangi birine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Simgeye tıklayarak bağlantıyı açabilirsiniz.
NEDEN BOĞAZİÇİ SU ARITMA SERVİSİ
HİZMETLER
Boğaziçi Su Arıtma Servisi olarak sizlere şu hizmetleri sunmaktayız.
NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?

Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre size en yakın Yetkili Teknik Servis aracımız yola çıkar ve ilgili sorunu düzeltmek için tam olması gereken zamanda orada olur.

MERKEZ KONUMUMUZ