SİİRT PERVARİ SU ARITMA SERVİSİ

Boğaziçi Pervari su arıtma servisi olarak, her geçen gün artan memnun müşteri kitlesi ile kalitesini ispat etmiş, tasarım tescil patentli ürünler ile sahip olmuş olduğu sektörel sertifikaları ile benzersiz, değişik müşteri taleplerine cevap verebilecek model çeşitliliğine sahip, güçlü teknik servis ayrıca yedek parça desteği vermektedir. Siirt’in en gözde ve en güzel ilçelerinden olan Pervari’de, uzun yıllardan beri hizmet veren Boğaziçi su Pervari su arıtma servisi, hızlı ve ekonomik çözümleriyle tercih edilen marka olmaktadır.

Sizlerin mutluluğunu ve memnuniyetini arttırmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız; kaliteli ekipmanları ve uygun fiyatlı çözümleri ile en iyi desteği sunmaktadır. Sizlerin sağlığını düşünen ve bunun için gece gündüz çalışarak, sürekli kendini geliştiren firmamız, su arıtmanın önemini ve değerini bilerek, bu alanda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğu kalite standardı belgeleri ile sizlerin sağlığına verdiği değeri kanıtlayan firmamız; özellikle haftanın her günü, 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Beklenmeyen anlarda ihtiyaç duyabileceğiniz servisimize, merkez hatlarımız olan; 0212 664 88 30 ve ya 0552 502 20 22 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Pervari Su Arıtma Servisi

Boğaziçi su Pervari su arıtma servisi olarak evinizde bulunan arıtma cihazlarının filtre değişimlerini ayrıca periyodik bakımlarınızı sizin için takip edip en özenli şekilde bakımlarınızı yapıyoruz. Pervari su arıtma servisi olarak Pervari’nin özellikle Aydın Mahallesi’nde su arıtma servisi hizmetimiz vardır. Ayrıca Gazi Mahallesi’nde de su arıtma servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bunun yanında Kale Mahallesi’nde de su arıtma servisi hizmetimizi yönlendirmekteyiz. Ayrıca Şakiran Mahallesinde siz değerli Pervari’lilere en iyi hizmeti sunmaktayız. Boğaziçi su Pervari su arıtma cihazı servisi olarak özellikle satış, teknik destek ve periyodik bakımlarınız için size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca diğer tüm markaların su arıtma servisi söz konusu olduğunda da servis işlemleri yapılmaktadır.

YÖNLENDİRMELER
SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?
Bizi aşağıdaki yöntemlerden herhangi birine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Simgeye tıklayarak bağlantıyı açabilirsiniz.
NEDEN BOĞAZİÇİ SU ARITMA SERVİSİ
HİZMETLER
Boğaziçi Su Arıtma Servisi olarak sizlere şu hizmetleri sunmaktayız.
NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?

Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre size en yakın Yetkili Teknik Servis aracımız yola çıkar ve ilgili sorunu düzeltmek için tam olması gereken zamanda orada olur.

MERKEZ KONUMUMUZ