Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat edilmesi gerekenler

Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken konular olduğu gibi es geçilmemesi gereken bazı kısımlar vardır.

Her üründe olduğu gibi arıtma cihazı satın alma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. İster bir mağazadan ister bir alışveriş sitesinden satın alın. Ancak bazı bilgilere hakim olmalısınız.

Bir su arıtma ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan bazıları şunlardır:

Cihazın Kaliteli Olması
Şüphesiz en önemli konu su arıtma cihazının kaliteli olmasıdır. Tasarımından tutunda, içerisinde yer alan filtre sayısına kadar kullanılan teknoloji çok önemlidir.

Kaliteli olmayan, suyu arıtmayan veya sürekli arıza çıkaran bir su arıtma ürünü sizin için faydalı olmayacaktır.

Peki kaliteli bir su arıtma cihazına nasıl ulaşırsınız?

  • Öncelikle bilindik markaları tercih etmelisiniz.
  • NSF belgesine sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz
  • Daha önce bu ürünü kullanan kişilerin yorumlarını mutlaka okumalı ve dikkate almalısınız.
  • Satın alacağınız firmanın güvenilir olup olmadığına, ürünlerini nasıl ürettiğini dair bilgi edinmelisiniz.
  • Kurulum, montaj ve teknik servis konusunda iyi desrek verip vermediğini araştırmalısınız.

su arıtma cihazı alırken Teknik Servis Hizmeti kontrol edilmesi gerekir

Her cihazın zaman zaman bakımının yapılması veya olası bazı arıza problemleri gibi durumlarda teknik servise gitmesi gerekebilir.

Cihazı satın aldığınız firma bilindik bir marka değilse teknik özellikle servis konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kurulum esnasında yardımcı olmaları, bakım zamanlarında cihaza gerekli bakımın yapılması ve cihazın arızalanması durumunda iyi bir hizmete sahip olmayı herkes ister.

Yedek parça temini ve filtre bakımları da oldukça önemli bir konudur. Su arıtma cihazı içinde yer alan filtreler zamanla iyi süzememeye başlar. Bu yüzden belirli aralıklarla filtrelerin değişiminin de yapılması gerekir.

Boğaziçi Su Arıtma Sistemleri olarak biz, kurulumundan montajına, bakımından teknik servis ihtiyacınıza kadar her konuda sizlere destek oluyoruz.

Su arıtma cihazı alırken Cihazın Fiyatı

Su arıtma cihazı satın alırken ilk bakılan şey fiyattır. Eğer sizde bir su arıtma cihazı fiyatı araştırması yaptıysanız piyasada pek çok fiyatta ürün olduğunu görmüşsünüzdür.

Bir cihazın fiyatına etki eden bazı konular vardır. Bunları cihazın markası, özellikleri, kullandığı teknoloji ve filtre sayıları gibi isimlendirebiliriz.

Tüm bunlar hem fiyatı hem de cihazın kalitesini belirler. Ancak bir su arıtma ürünü 200-300 TL gibi fiyatlara satılması pek mümkün değildir. Ortalama olarak fiyatlar 500 TL’den başlayıp 5000 TL’ye kadar gidebilmektedir.

Evde veya işletmelerde kullanmak istemenize göre bu fiyatlar daha da artabilir.

Boğaziçi Su Arıtma Sistemleri olarak sizlere en uygun fiyatlarla ürünleri sunuyoruz. Sizlerde ürünlerimizi inceleyip satın almak için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konuyla alakalı “İyi bir su arıtma cihazı nasıl olmalı?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için Buraya tıklayınız

Güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Arıtma cihazları için online mağazamızı ziyaret edin.

0 0 değerlendirme
Derecelendirme
guest
2 Yorum
En çok oylanan
En Yeni Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Muhammed Yasir Karaynir
Muhammed Yasir Karaynir
1 yıl önce
Derecelendirme :
     

Güzel bilgilendirme için teşekkürler

Musa MUSAOĞLU
Musa MUSAOĞLU
1 yıl önce
Derecelendirme :
     

Çok güzel biliginedirme teşekkür ediyorum boğaziçisu

mineralfiltre post karbon filtre blok karbon filtre gac karbon filtre sediment filtre aritma filtre ozellikleri ariza kaydi bildirimi aritma servis bolgeleri oneri sikayet sayfasi yorum ve degerlendirme bizi degerlendirin calisan degerlendirme bayilik basvuru formu su aritmakim yasallari su aritma mineralleri birimlerimiz blog yazilari neden bogazici su aritma online odeme hizmetlerimiz su aritma sisteminedir su aritma cihazi nasil temizlenir su aritma cihazlarin bakimi ne siklikla ve nasil yapilmalidir referanslarimiz magaza bogazici aritma sikca sorulan sorular membran koruyucu silifoz filtre aritma bilgi kutuphanesi aritmaci rehberi servis formu hakkimizda urun takibi iletisim hediye filtre site haritasi insan kaynaklari odeme bildirimi teslimat kosullari iptal ve iadesartlari mesafeli satis sozlesmesi aritma bakimi
2
0
Yorum yapmak ister misiniz?x