su arıtma sistemi

Su Arıtma Sistemi Cihazı Nedir, Sağlıklı Mı?

Hayatımızdaki yeri tartışılamayacak kadar değerli olan içme suyunu, musluktan içmenin rahatlığına kavuşmanızı; sağlayan su arıtma sistemi ve arıtma suları hakkındaki faydalı bilgiler tek sayfada anlatılamayacak kadar çok. Biz aralarından en önemlilerini sizler için derledik ve hayatınızda köklü değişiklikler yapmanızı sağlayacak bilgileri bir araya getirdik. İşte evinize bir su arıtma cihazı alıp, suyunuzu rahat rahat musluktan içmek için sebepler;

1- Damacana sularla ilgili haberler

Sağlımızı kısa ya da uzun vadede mutlaka olumsuz yönde etkileyen damacanalarda, bakteri riski oldukça yüksek. Özellikle pompa bölümünde oluşan bakterileri, su içerken vücudunuza almanız kaçınılmaz. Arıtma cihazlarının nasıl çalıştığını gördükten ve suyun tadına baktıktan sonra, sağlığınız için hangisinin daha iyi olduğuna kolayca karar verebilirsiniz.

2- Su arıtma teknolojisinin gelişmesi

Sağlığınız konusunda içinizi en rahat ettirecek konulardan biri su arıtma sistemi kusursuz bir teknoloji ile çalışıyor olması. Su arıtma sistemi 6 farklı filtreden geçen musluk suyu, vücudunuza en yararlı minerallerle giriş yapıyor. Özellikle sudaki kloru tamamen ortadan kaldırmayı başaran sistem sayesinde; musluk suyunuz, şişelerdeki sulardan daha sağlıklı hale geliyor.

3- Mineraller

Suların arıtılırken, minerallerinden ayrılmamaları gerekiyor. Her şeyi arındırılan ve şişelenen sulardan ihtiyacınız olan mineralleri almanız oldukça zor. Fakat Boğaziçi Su su arıtma sistemi ile musluklarınızdan akan su, hem en temiz haline kavuşuyor hem de minerallerini koruyor. Özellikle çocukların sağlığında önemli rol oynayan ve düzenli şekilde almaları gereken mineraller için, su harici diğer kaynaklara ihtiyaç duymayacaksınız.

4- Tat ve koku

Şişeler, damacanalar ve su içtiğiniz birçok kap, suyun tat ve kokusuna etki ediyor. İçtiğiniz suyun saflığını sorgulatan bu koku ve tatlardan, Boğaziçi Su su arıtma sistemi ile kurtulabilir; en temiz suyun kokusuna ve tadına yeniden kavuşabilirsiniz.

5- Suyun nereden geldiğini bilmenin verdiği rahatlık

Bu rahatlık hiçbir şeyde yok. Evinize aldığınız damacanaların, şişelerin, pompaların nerede nasıl doldurulduğu veya hangi ortamlarda işlendiği büyük bir gizem. Musluk suyunun geçtiği yollar da elbette temiz değil, ama en azından güvenebileceğiniz, bakımı doğru zamanlarda yapılan bir arıtma cihazıyla; suyunuza güveniniz sonsuz olacak ve ne içtiğinizi daha iyi bileceksiniz.

Konuyla alakalı “Pet şişe su içmenin zararları” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Blog Sayfasına dönmek için Buraya tıklayınız

Ana sayfaya dönmek için Buraya tıklayınız

Güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için İnstagram Hesabımızı takip edebilirsiniz.

5 2 değerlendirme
Derecelendirme
guest
2 Yorum
En çok oylanan
En Yeni Eski
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Muhammed Yasir Karaynir
Muhammed Yasir Karaynir
1 yıl önce
Derecelendirme :
     

Nasıl bir su içmemiz gerektiği ni anlatan bilgilendirme için teşekkürler

İzmir su arıtma
İzmir su arıtma
15 gün önce
Derecelendirme :
     

Çok güzel ve açıklayıcı bir yazı paylaşımı olmuş. Bu faydalı ve bilgilendirici yazınız için size teşekkür ederiz. Boğaziçi Su Arıtma ailesini ve paylaşımlarını severek takip edeceğiz. İzmir su arıtma

mineralfiltre post karbon filtre blok karbon filtre gac karbon filtre sediment filtre aritma filtre ozellikleri ariza kaydi bildirimi aritma servis bolgeleri oneri sikayet sayfasi yorum ve degerlendirme bizi degerlendirin calisan degerlendirme bayilik basvuru formu su aritmakim yasallari su aritma mineralleri birimlerimiz blog yazilari neden bogazici su aritma online odeme hizmetlerimiz su aritma sisteminedir su aritma cihazi nasil temizlenir su aritma cihazlarin bakimi ne siklikla ve nasil yapilmalidir referanslarimiz magaza bogazici aritma sikca sorulan sorular membran koruyucu silifoz filtre aritma bilgi kutuphanesi aritmaci rehberi servis formu hakkimizda urun takibi iletisim hediye filtre site haritasi insan kaynaklari odeme bildirimi teslimat kosullari iptal ve iadesartlari mesafeli satis sozlesmesi aritma bakimi
2
0
Yorum yapmak ister misiniz?x