BOĞAZİÇİ ARITMA
Arıtma cihazlarımız ile evlerinize, işyerlerinize sağlık getiriyoruz.

“Arıtma cihazı” şimdi her mutfağın önemli bir parçası haline geldi. Arıtma cihazı, çeşitli koşullar altında suyun temizlenmesi ve geliştirilmesi için çeşitli işlemler sağlayarak suyunuzu arıtır. Arıtma cihazı size içme, pişirme, temizlik suyu gibi çeşitli alanlarda kullanmak için sağlıklı su sunar.

Hem arıtma cihazları hem de su arıtma filtreleri aynı mekanik prensiple çalışır. Arıtma cihazı sahip olduğu teknoloji ile ilk önce kirlenmiş olan ham suyu emer. Sedimanlardan mikroorganizmalara kadar değişen saf olmayan maddeleri filtreleyip daha sonra temiz su dağıtır.

Su arıtma yöntemlerine bağlı olarak arıtma cihazları şu şekilde ayrılabilir.

RO arıtma sistemi; çözünmüş katıları, arsenik, florür ve kurşun gibi metal parçacıklarını giderir. Kötü tat ve kokuya neden olan kimyasalları uzaklaştırarak suyun tadını ve kokusunu iyileştirir.

UV arıtma sistemi; suyla bulaşan hastalıklara, mikroorganizmalara, bakteriler, virüsler gibi patojenlere neden olan unsurları yok eden, kanıtlanmış bir teknolojiye sahiptir.

UF arıtma sistemi; suda bulunan zararlı kimyasalları ayırma kabiliyetine sahip ince bir tabaka malzemeden yapılmış bir zarın içi boş elyaflarını kullanır. Su, UF zarından beslendiğinde askıdaki katılar, bakteri ve virüsler UF membranında tutulur, sıkışır.

Aktif karbon arıtma sistemi; küçük parçalara bölünmüş bir karbon (kömür, hindistancevizi kabuğu, fındık kabukları) formudur. Aktif karbon, pestisitlere ve ağır metallere neden olan suda bulaşan hastalıkların çoğunu giderir.

Bir arıtma cihazı satın almak, sağlığınız için büyük değişim sağlayacak size sağlıklı su içmenin keyfini yaşatacaktır. Arıtma cihazı almadan önce ihtiyaç durumunuza göre ürünlerimizi incelemenizi önemle öneririz.

Bazen değil, her zaman yanınızdayız...
Resmi tatillerde de sizlere hizmet veriyoruz.
Hangi saat olursa olsun, 24 saat içerisinde sorununuzu gideriyoruz.
10 Yıllık servis garantimizden haberdar mısınız?
Konumunuz neresi olursa olsun bizi çağırmanız yeterli.
Sadece cihaz sattığımız müşterilerimize değil, herkese hizmet veriyoruz.
Neden Servisimizi tercih etmelisiniz?
İşine çok önem veren çalışanlarımız var.
Yapılan işi kendi evlerine yapmış kadar özen gösteren ahlak ve erdeme sahipler.
Dağıtım noktasında, mağduriyetler göz önünde bulundurulur.
Müşteri aciliyeti herşeyden daha önemlidir.
Sizlere karşı naziktirler, yardımseverdirler.
Yapılan iş geçici olarak değil, kökten çözüm olarak yapılır.
Eksiklik, arıza, problem; nokta atışı ile giderilir.