Boğaziçi su arıtma, arıtma cihazları ile hayatınıza sağlık ve damak tadınıza tad katıyor. Genişletilmiş servis ağımız ile hizmetinizdeyiz.

Boğaziçi Arıtma

Arıtma cihazlarımız ile evlerinize, işyerlerinize sağlık getiriyoruz.

“Arıtma cihazı” şimdi her mutfağın önemli bir parçası haline geldi. Arıtma cihazı, çeşitli koşullar altında suyun temizlenmesi ve geliştirilmesi için çeşitli işlemler sağlayarak suyunuzu arıtır. Arıtma cihazı size içme, pişirme, temizlik suyu gibi çeşitli alanlarda kullanmak için sağlıklı su sunar.

Hem arıtma cihazları hem de su arıtma filtreleri aynı mekanik prensiple çalışır. Arıtma cihazı sahip olduğu teknoloji ile ilk önce kirlenmiş olan ham suyu emer. Sedimanlardan mikroorganizmalara kadar değişen saf olmayan maddeleri filtreleyip daha sonra temiz su dağıtır.

Su arıtma yöntemlerine bağlı olarak arıtma cihazları şu şekilde ayrılabilir.

RO arıtma sistemi; çözünmüş katıları, arsenik, florür ve kurşun gibi metal parçacıklarını giderir. Kötü tat ve kokuya neden olan kimyasalları uzaklaştırarak suyun tadını ve kokusunu iyileştirir.

UV arıtma sistemi; suyla bulaşan hastalıklara, mikroorganizmalara, bakteriler, virüsler gibi patojenlere neden olan unsurları yok eden, kanıtlanmış bir teknolojiye sahiptir.

UF arıtma sistemi; suda bulunan zararlı kimyasalları ayırma kabiliyetine sahip ince bir tabaka malzemeden yapılmış bir zarın içi boş elyaflarını kullanır. Su, UF zarından beslendiğinde askıdaki katılar, bakteri ve virüsler UF membranında tutulur, sıkışır.

Aktif karbon arıtma sistemi; küçük parçalara bölünmüş bir karbon (kömür, hindistancevizi kabuğu, fındık kabukları) formudur. Aktif karbon, pestisitlere ve ağır metallere neden olan suda bulaşan hastalıkların çoğunu giderir.

Bir arıtma cihazı satın almak, sağlığınız için büyük değişim sağlayacak size sağlıklı su içmenin keyfini yaşatacaktır. Arıtma cihazı almadan önce ihtiyaç durumunuza göre ürünlerimizi incelemenizi önemle öneririz.

BİR SORUNUZ MU VAR? BİZLERE WHATSAPP ÜZERİNDEN HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
whatsapp2
Neden Servisimizi tercih etmelisiniz?
İşine çok önem veren çalışanlarımız var.
Yapılan işi kendi evlerine yapmış kadar özen gösteren ahlak ve erdeme sahipler.
Dağıtım noktasında, mağduriyetler göz önünde bulundurulur.
Müşteri aciliyeti herşeyden daha önemlidir.
Sizlere karşı naziktirler, yardımseverdirler.
Yapılan iş geçici olarak değil, kökten çözüm olarak yapılır.
Eksiklik, arıza, problem; nokta atışı ile giderilir.
BİZ SİZİ ARAYALIM
mineralfiltre post karbon filtre blok karbon filtre gac karbon filtre sediment filtre aritma filtre ozellikleri ariza kaydi bildirimi aritma servis bolgeleri oneri sikayet sayfasi yorum ve degerlendirme bizi degerlendirin calisan degerlendirme bayilik basvuru formu su aritmakim yasallari su aritma mineralleri birimlerimiz blog yazilari neden bogazici su aritma online odeme hizmetlerimiz su aritma sisteminedir su aritma cihazi nasil temizlenir su aritma cihazlarin bakimi ne siklikla ve nasil yapilmalidir referanslarimiz magaza bogazici aritma sikca sorulan sorular membran koruyucu silifoz filtre aritma bilgi kutuphanesi aritmaci rehberi servis formu hakkimizda urun takibi iletisim hediye filtre site haritasi insan kaynaklari odeme bildirimi teslimat kosullari iptal ve iadesartlari mesafeli satis sozlesmesi aritma bakimi