Arıtılmamış Suları Tüketmeyiniz

Türkiye kaynak ve şebeke suları hakkında araştırma yapılıp ölçümler sağlandığında birçok şehirde ve bölgede sonuçların “kullanılamaz su “ derecesinde ölçümler yüksek çıksa da maalesef bölge halkları suları tüketmektedirler. Kaynak ve şebeke suları temiz olan bölgelerde ise; akımı sağlayan borular nedeniyle akıma gelene kadar suların paslı borulardan geçmesinden dolayı; sularda pis, kir, bor, klorür vb zararlı içerenlerin bulunduğu anlaşılıyor.

Hal böyle olunca su arıtma cihazları temiz suyu kullandığınıza inansanız dahi kullanmanız faydanıza olacaktır. Birçok hekim; “arıtılmamış suları tüketmeyiniz!” diye uyarılarda bulunmaktadır. Peki tüm bu sorunlara savaş açacak, gerçek su arıtma sağlayacak en uygun su arıtımı ürünleri hangisidir diye merak ediyorsanız sizlere önerimiz var.

Boğaziçi su arıtma cihazlarını tercih etmelisiniz. Sizlerde Boğaziçi su ürünlerinin özelliklerini ve Türkiye de ilk olduğunu duyunca tek seçeneğinizi Boğaziçi su cihazları olacaktır.

Üstün performansına göre uygun fiyatlı su arıtma sağlayan ve yıllarca kullanıma sahip olan bu ürünler, farklı modelleri ve cihazların çeşitliliği ile de takdir toplamıştır. Kurumsal ve bireysel satışı olan Boğaziçi su ürünlerini Türkiye genelinde birçok kurumsal firma ve kamu alanlarında tercih edilmiştir. Sizlerde Boğaziçi su ürünlerine anasayfamızdan ulaşabilir, ürün fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak tercih ettiğiniz ürün sipariş verebilirsiniz. Adrese teslim, ücretsiz montaj ve birçok fırsata da sahip olmak için Boğaziçi su arıtımı ürünlerini tercih ediniz.

0 0 değerlendirme
Derecelendirme
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
mineralfiltre post karbon filtre blok karbon filtre gac karbon filtre sediment filtre aritma filtre ozellikleri ariza kaydi bildirimi aritma servis bolgeleri oneri sikayet sayfasi yorum ve degerlendirme bizi degerlendirin calisan degerlendirme bayilik basvuru formu su aritmakim yasallari su aritma mineralleri birimlerimiz blog yazilari neden bogazici su aritma online odeme hizmetlerimiz su aritma sisteminedir su aritma cihazi nasil temizlenir su aritma cihazlarin bakimi ne siklikla ve nasil yapilmalidir referanslarimiz magaza bogazici aritma sikca sorulan sorular membran koruyucu silifoz filtre aritma bilgi kutuphanesi aritmaci rehberi servis formu hakkimizda urun takibi iletisim hediye filtre site haritasi odemebasarisiz odemebasarili tahsilat makbuzu baski islemleri insan kaynaklari odeme bildirimi teslimat kosullari iptal ve iadesartlari mesafeli satis sozlesmesi aritma bakimi
0
Yorum yapmak ister misiniz?x
()
x