[vc_row][vc_column][vc_column_text]Arıtılmamış suları tüketmeyiniz! Bu sularda endüstrilerden çıkan kimyasalların yarattığı kirlilikler içerir. Arıtılmamış suyu yemeğe ve çaya da koyduğumuzu düşünürsek vücudumuzun aldığı kimyasalları varın siz düşünün…[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_single_image image=”20629″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]

Arıtılmamış Suları Tüketmeyiniz

Türkiye kaynak ve şebeke suları hakkında araştırma yapılıp ölçümler sağlanıyor. Ancak birçok şehirde ve bölgede sonuçların “kullanılamaz su “ derecesinde ölçümler yüksek çıksa da maalesef bölge halkları suları tüketmektedirler. Ancak kaynak ve şebeke suları temiz olan bölgelerde ise; akımı sağlayan borular nedeniyle akıma gelene kadar suların paslı borulardan geçmesinden dolayı; sularda pis, kir, bor, klorür vb. zararlı içerenlerin bulunduğu anlaşılıyor. Özellikle suyu kirleten etmenlerden başında endüstriler yer almaktadır. Endüstriler çok fazla kimyasal atık üretir. Endüstriyel atık bizleri tehdit eden kirletici ve zehirli kimyasallar içerir. Bu sebeple kirlenmiş suyun tüketimi birçok ölümcül hastalığa neden olabilir. Bu su aynı zamanda bitkileri de etkiler. Endüstriyel atık, asbest, kurşun, cıva, nitrat vb. zehirli kimyasalları içerir. Bu kimyasalların hepsi insan sağlığı için zararlıdır. Bunlar sadece insanlar için değil, denizdeki canlılar için de ciddi bir tehdittir.

Bu nedenle su arıtma cihazları temiz suyu kullandığınıza inanmasanız dahi, kullanmanız faydanıza olacaktır. Ayrıca birçok hekim; “arıtılmamış suları tüketmeyiniz!” diye uyarılarda bulunmaktadır. Peki “tüm bu sorunlara savaş açacak ya da gerçek su arıtma cihazı sağlayacak en uygun su arıtımı ürünleri hangisidir?” diye merak ediyorsanız sizlere önerimiz var.

Boğaziçi su arıtma cihazlarını tercih etmelisiniz. Sizlerde Boğaziçi su ürünlerinin özelliklerini ve Türkiye de ilk olduğunu duyunca tek seçeneğinizi Boğaziçi su cihazları olacaktır.[/vc_column_text][vc_column_text]Özellikle üstün performansına göre uygun fiyatlı su arıtma sağlayan ve yıllarca kullanıma sahip olan bu ürünler, farklı modelleri ve cihazların çeşitliliği ile de takdir toplamıştır. Kurumsal ve bireysel satışı olan Boğaziçi su ürünlerini Türkiye genelinde birçok kurumsal firma ve kamu alanlarında tercih edilmiştir. Sizlerde Boğaziçi su ürünlerine anasayfamızdan ulaşabilir, ürün fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak tercih ettiğiniz ürün sipariş verebilirsiniz. Adrese teslim, ücretsiz montaj ve birçok fırsata da sahip olmak için Boğaziçi su arıtımı ürünlerini tercih ediniz.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]Konuyla alakalı “Sağlık için su içmek önemlidir” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için Buraya tıklayınız

Arıtma cihazları için online mağazamızı ziyaret edin.

Güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir Yorum Bırakın